Dzisiaj: Poniedziałek 18 czerwca 2018

Przed nami trzy dni zabawy na urodzinach ulicy Słowackiego. Od piątku do niedzieli bawimy się na „Festiwalu ludzi fajnych i rzeczy galantych”. Prezentujemy program imprezy.
We wtorek (29.05) rano po walce z ciężką chorobą zmarł Henryk Grabowiecki, były zapaśnik, pedagog i wybitny trener Atletycznego Klubu Sportowego.
Kamienica w Rynku Trybunalskim 8 została zwyciężczynią jubileuszowej dziesiątej odsłony konkursu „Nowa Elewacja”.
W poniedziałek (28.05) w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się koncert podsumowujący tegoroczne Piotrkowskie Dni Kultury.
Przed nami 55. Sesja Rady Miasta. W trakcie obrad rajcy będą głosować nad udzieleniem prezydentowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok.
Za nami piąty jubileuszowy Festiwal Kultury Miast Partnerskich. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedzielnego koncertu finałowego.
Za nami III Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3. Impreza promowała nauki techniczne i szkolnictwo zawodowe.
Ponad 30 nowych miejsc postojowych powstało dzięki budowie parkingu przy Przedszkolu Samorządowym nr 20. Z nowego parkingu będą mogli korzystać zarówno rodzice przywożący dzieci do placówki, jak i mieszkańcy osiedla.
Koncert inauguracyjny Festiwalu Kultury Miast Partnerskich został przeniesiony do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy już o godzinie 16:00. 
Międzynarodowo, tanecznie i śpiewająco – tak upłynął pierwszy dzień zabawy na Festiwalu Miast Partnerskich. Już w niedzielę (27.05) zapraszamy na koncert finałowy.