Jeszcze w tym roku przeprowadzona zostanie modernizacja placu Litewskiego. Roboty obejmą część południowo- wschodnią.
W środę (8.11) w magistracie odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiono oświadczenie Urzędu Miasta w sprawie likwidacji Przychodni nr 5 przy ul. Dmowskiego.

 
08-11-2017

Integracyjna boccia

Już po raz trzynasty w Piotrkowie Trybunalskim odbył się drużynowy turniej w boccię. Zawody zorganizowane przez Hufiec Pracy odbyły się w hali Relax.
We wtorek (7.11) odbyło się oficjalne otwarcie „Promyka” -  kolejnego  oddziału Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej „Bartek”. „Promyk” działa przy ul. Wojska Polskiego 54.
Jak złożyć wniosek o dowód on-line? Do czego służy „Profil Zaufany”? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w listopadowym wydaniu e-Biuletynu, przygotowanego przez Biuro Obsługi Mieszkańców i Nadzoru Organizacyjnego.
Piotrków Trybunalski znalazł się w kadrach trzeciej odsłony świątecznej serii „Listy do M”. Wczoraj (6.11) w Warszawie odbyła się prapremiera filmu.
11 listopada przypada 99. rocznica odzyskania przez polski naród niepodległości. Poniżej prezentujemy program piotrkowskich obchodów.
Damian Pawulski został zwycięzcą VII Piotrkowskiego Konkursu Wiedzy o Sporcie. Rywalizacja znawców sportu z naszego miasta odbyła się w sobotę (4.11) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
W sobotę (4.11) w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach w Stylu Klasycznym. Z jednym medalem rywalizację zakończyły zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego.
Blisko 20 tys. złotych zebrano podczas kwesty na ratowanie zabytkowych nagrobków z piotrkowskich nekropolii. Zbiórkę już po raz trzydziesty zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.