Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

Członkowie Klubu Mustangów gościli dziś (13.09) w Urzędzie Miasta. Podczas spotkania z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem rozmawiano m.in. o organizacji w naszym mieście zlotu Mustangów.
Nawet 90 procent dofinansowania na termomodernizację oraz wymianę przydomowych kotłowni można pozyskać w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. W sobotę w Piotrkowie odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone programowi.
 
Strefa Rekreacji Street Workout Park „Wyzwolenie” to jeden ze zwycięskich projektów budżetu obywatelskiego 2018. Obiekt powstanie przy ZSP nr 5.
Już po raz jedenasty odbył się konkurs na najpiękniejszy balkon bądź ogródek. Organizatorem kwietnej rywalizacji była Rada Osiedla Armii Krajowej.
Ponad 800 głosów oddano już w głosowaniu budżetu obywatelskiego 2019. Znamy także pierwszych liderów.
O pozytywnych efektach ograniczenia nocnej sprzedaży alkoholu podczas konferencji prasowej mówili przedstawiciele służb mundurowych i Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Już 21 września odbędą się przetargi na trzy atrakcyjne nieruchomości pod działalność gospodarczą. Działki zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Bugaj i drogi krajowej nr 12.
„Dbam o zęby” to tytuł programu edukacyjno-profilaktycznego realizowanego przez Urząd Miasta wspólnie z Państwową Inspekcją Sanitarną.
Projekt adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, a jego celem jest profilaktyka próchnicy u dzieci.
Przebudowa ulicy Próchnika dobiega końca. Na odcinku od budynku MOPR do ul. Żeromskiego pojawił się nowy asfalt, a droga jest już przejezdna.  
Piotrków Trybunalski ma nowy wielofunkcyjny obiekt sportowy. Nowoczesne boisko wraz z siłownią plenerową oficjalnie otwarto w poniedziałek (10.09) przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.