Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

W niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się memoriał Jana Kruza w brydżu sportowym. W zawodach udział wzięli najlepsi brydżyści z całego województwa łódzkiego.
Na ponad 80 procent – tak zaawansowanie prac przy budowie mediateki oceniają wykonawcy inwestycji. Imponujący obiekt można już podziwiać przy placu Pofranciszkańskim.
17 września 1939 roku ZSRR  wbiła nóż w plecy walczącej z hitlerowskim najeźdźcą II Rzeczypospolitej. Tego dnia wojska radzieckie wkroczyły na wschodnie granice Polski.
Siedem piotrkowskich par świętowało w minioną sobotę (15.09) jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Na ul. Wysokiej trwa budowa nowego oświetlenia ulicznego. W miejsce starych słupów pojawią się nowoczesne lampy ledowe.
17 września przypada 79. rocznica agresji ZSRR na Polskę. Pamięć poległych w walce z sowietami uczcimy także w naszym mieście.
Ponad sto miejsc parkingowych, gładka nawierzchnia jezdni i nowe chodniki – tak będzie wyglądać przebudowana ulica Działkowa.
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi nabór do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych. Turnus rozpoczyna się już 25 września.
Już po raz dziesiąty w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się PiotrkOFF Art Festiwal. Nasze miasto przez dwa dni będzie stolicą muzyki alternatywnej.
Członkowie Klubu Mustangów gościli dziś (13.09) w Urzędzie Miasta. Podczas spotkania z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem rozmawiano m.in. o organizacji w naszym mieście zlotu Mustangów.