W poniedziałek (12.02) kończy się nabór wniosków na dofinansowania na wymianę pieców. Beneficjenci mogą uzyskać nawet 40 procent kosztów kwalifikowanych.
„Kobieta i mężczyzna... czyli powiedz mi jak mnie kochasz” to tytuł spektaklu, na który z okazji zbliżających się walentynek zaprasza piotrkowskie Muzeum. Już w niedzielę (11.02) przed piotrkowską publicznością wystąpią: Dariusz Jakubowski, Katarzyna Thomas  i Piotr Szafraniec.
31 nowych mieszkań znajdzie się w kamienicy, która powstanie przy skrzyżowaniu ulic Starowarszawskiej oraz Jerozolimskiej. Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie inwestycji.
Jedyna piotrkowska uczelnia publiczna rozszerza swoją ofertę edukacyjną. Tym razem dla tych, którzy chcą podnieść wcześniej zdobyte kwalifikacje. Władze uczelni wprowadziły nową ofertę studiów podyplomowych.
W najbliższy weekend nasze miasto będzie gospodarzem Mistrzostw Województwa Łódzkiego w boksie olimpijskim. Zawody zorganizowane zostaną w hali ZSP nr 4.
Od utworzenia miejsc parkingowych rozpoczęła się kolejna tegoroczna inwestycja drogowa. Chodzi o budowę pętli autobusowej na osiedlu Wierzeje.
W 43 punktach na terenie miasta można nabyć tańsze bilety na przejazdy autobusami MZK. Zapraszamy do zapoznania się z listą miejsc, w których można kupić bilety.
20 czujników mierzących jakość powietrza zostanie zainstalowanych w Piotrkowie Trybunalskim. Sprzęt w naszym mieście pojawi się w na przełomie lutego i marca.
Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła się wycinka chorych kasztanowców przy ul. Cmentarnej. W ich miejsce miasto posadzi klony pospolite i głogi szkarłatne.
Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na kolejną edycją zimowego rajdu „Gorącego Czaju Łyk”.