W IV Liceum Ogólnokształcącym odbyła się wczoraj (14.02) uroczysta patriotyczna akademia poświęcona utworzeniu Armii Krajowej. Piotrkowska młodzież po raz kolejny udowodniła, że pamięta o bohaterach walczących o wolną Polskę.
Kancelaria Sejmu organizuje w tym roku obchody 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej. Gospodarzem ogólnopolskich obchodów będzie Piotrków Trybunalski!
Referat Geodezji, Kartografii i Katastru informuje o wystąpieniu opóźnień w realizacji wniosków składanych przez klientów Urzędu Miasta z uwagi na awarię informatyczną oprogramowania geodezyjnego.
Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza oraz w miejscach upamiętniających gen. Stefana Roweckiego ps. „Grot” upamiętniliśmy 76. rocznicę powstania Armii Krajowej.  
„I Ty możesz uratować komuś życie” – pod takim hasłem w Instytucie Zdrowia „Medicall” odbędą się dni dawcy szpiku. Podczas akcji będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.
Ponad 20 nowych miejsc parkingowych powstanie przy Przedszkolu Samorządowym nr 20. W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na wykonanie inwestycji.
100 milionów złotych przeznaczy na inwestycje w 2018 roku piotrkowski magistrat. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.
14 lutego 1942 roku powołano do życia Armię Krajową - największą i najlepiej zorganizowaną armię podziemną działającą w czasie II wojny światowej. Jutro upływa 76 lat od tamtych wydarzeń.
Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę i zdobyć ciekawe doświadczenia? Miasto partnerskie Vienne oferuje młodym, zdolnym i ambitnym piotrkowianom pracę w charakterze wolontariusza.
Jedną z najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych będzie kontynuacja przebudowy ulicy Sienkiewicza. Metamorfozę przejdzie odcinek od ul. Słowackiego do ul. Wojska Polskiego.