Projekt „Młode Stare Miasto” to kontynuacja rewitalizacji piotrkowskiego Starego Miasta. Część prac na Podzamczu już za nami, ale wiele inwestycji - w najstarszą część Piotrkowa - jeszcze przed nami.
MKS Piotrkowianin rozegrał dziś kolejne spotkanie w rozgrywkach PGNiG Superligi. Był to jednak mecz wyjątkowy – połączony z 20-leciem zasłużonego piotrkowskiego klubu.
Już 25 lat trwa współpraca Piotrkowa Trybunalskiego z niemieckim miastem Esslingen. W piątek (17.11) uroczyście podsumowano przypadającą w tym roku rocznicę.
Szukasz działki pod budowę domu? Kup atrakcyjną nieruchomość zaledwie za pół ceny i zamieszkaj w Piotrkowie Trybunalskim! Do poniedziałku (20.11) można wpłacić wadium.
„Ścieżki Niepodległej” to spektakl słowno-muzyczny, który już w sobotę (18.11) będzie można zobaczyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Już po raz piętnasty Piotrków Trybunalski wziął udział w ogólnopolskiej odsłonie akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W czwartek (16.11) w Miejskim Ośrodku Kultury podsumowano tegoroczne działania.
Mł. bryg. Mariusz Wojcieszko został nowym dowódcą Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. W czwartek (16.11) nowy komendant oficjalnie objął nowe stanowisko.
„20 lat minęło jak jeden dzień” – Miejski Klub Sportowy Piotrkowianin świętuje w tym roku 20-lecie istnienia. Wielkie święto męskiego szczypiorniaka w naszym mieście już w najbliższy piątek (17.11).
Spod rusztowań wyłania się odrestaurowana elewacja kamienicy przy ul. Wojska Polskiego 29/31. Tegoroczny remont to dopiero początek zmian w tym miejscu.
Piotrkowianin Waldemar Domarańczyk został nowym prezesem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych. To nie jedyny piotrkowianin, który znalazł się we władzach organizacji.