Pierwsza część remontu ul. Próchnika zakończy się  w grudniu. Drugi etap został wstrzymany ze względu na stan prywatnego budynku pod numerem 19. Na jak długo? Nie wiadomo
Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi w tym roku 70-lecie działalności. Dzisiaj (22.11) zorganizowano uroczystości podsumowujące dostojny jubileusz.
Przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego informuje, że do 31 grudnia 2017 r. można zgłaszać kandydatów na ławników w ramach uzupełniających wyborów na ławników do Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim i do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim.
21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji uroczystość zorganizowano także w Piotrkowie Trybunalskim.
Trwają przygotowania do budowy mediateki. Nowoczesne centrum nauki i kultury powstanie na pl. Pofranciszkańskim, gdzie obecnie prowadzone są prace archeologiczne.
„Duchu Święty umocnij moją miłość” pod takim hasłem w najbliższy weekend w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 14. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu „Nadzieja”.
Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę i zdobyć ciekawe doświadczenia? Miasto partnerskie Vienne oferuje młodym, zdolnym i ambitnym piotrkowianom pracę w charakterze wolontariusza w Urzędzie Miasta Vienne.
 
Trwa przebudowa sieci wodociągowej w ulicach: Piastowskiej, Próchnika i Sienkiewicza. W związku z modernizacją 21 i 22 listopada będzie występowała przerwa w dostawie wody.
W minioną sobotę (18.11) odbyła się uroczystość podsumowująca ostatnie miesiące działalności piotrkowskiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.
Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zaprasza na podsumowanie tegorocznych akcji organizowanych przez towarzystwo. Wydarzenie odbędzie się we wtorek (21.11) w Centrum Idei Ku Demokracji.