Mateusz i Maksymilian Danielakowie wzięli udział w rozgrywanych w rosyjskim Kazaniu Mistrzostwach Europy w badmintonie. Badmintoniści piotrkowskiego Ruchu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
Myślisz o termomodernizacji budynku? Chcesz wymienić źródło ogrzewania? Zastanawiasz się nad pozyskaniem środków zewnętrznych? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.
Już niedługo wystartuje jedna z największych tegorocznych inwestycji drogowych – przebudowa ul. Sienkiewicza. Będzie to ostatni etap przebudowy tej drogi.
Trwająca zima nie przeszkadza piotrkowskim drogowcom, którzy pracują w różnych częściach miasta. Roboty trwają m.in. przy budowie ul. Kasztelańskiej.
Bartosz Trocha, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 wygrał ogólnopolski turniej budowalny „Złota Kielnia”.
Blisko 2,7 mln złotych Urząd Miasta przeznaczy w tym roku na pomoc dla piotrkowskich sportowców. Wsparcie udzielane jest w ramach stypendiów, dotacji i nagród.
Szukasz pomysłu na wakacje? Ciekawią Cię inne kraje i ludzie? Chcesz udoskonalić swój angielski i niemiecki? Skorzystaj z możliwości udziału w międzynarodowym workcampie KARAMEMPEL, który odbędzie się w dniach 27.07-11.08.
30 stycznia na terenie województwa łódzkiego rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa. W naszym mieście komisje będą pracować od najbliższego poniedziałku, 19 lutego.
Bardzo sprawnie przebiega budowa mediateki na pl. Pofranciszkańskim. W piątek (16.02) zakończyło się wylewanie stropu nad podziemnym parkingiem i rozpoczęto prace przy stawianiu parteru budynku.
14 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego zawitała Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. W sportowych zajęciach w hali Relax udział wzięło blisko dwustu piotrkowskich przedszkolaków.