Komunikatkomunikat
  • UWAGA! W związku ze zmianą operatora sieci telefonicznej czasowo niedostępny będzie numer telefonu służby dyżurnej Straży Miejskiej 986. Zgłoszenia można kierować pod numerem telefonii komórkowej 669 997 986.   ∗

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed silnym wiatrem, który może dziś (23.10) występować w Piotrkowie Trybunalskim. Prosimy o zachowanie w tym czasie szczególnej ostrożności.
Ponad 100 nowych miejsc parkingowych pojawiło się na ulicy Działkowej. W ramach modernizacji przebudowano także jezdnię oraz chodnik.
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów do piotrkowskiej Rady Miasta. Poznaliśmy nazwiska 23 osób, które zostaną radnymi kadencji 2018-2023.
224 tysiące złotych na modernizację ulicy Sienkiewicza pozyskał Piotrków Trybunalski. Pieniądze będą pochodzić z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
W Piotrkowie Trybunalskim trwają prace związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków. Realizowane są w ramach projektu „E-geodezja w Piotrkowie Trybunalskim”, na który Urząd Miasta pozyskał blisko 4 mln złotych z Unii Europejskiej.
W sobotę (20.10) odbył się jesienny rajd rowerowy zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Cykliści pojechali na kilkunastokilometrową wyprawę do Moszczenicy.
Prezydent Krzysztof Chojniak wygrał pierwszą turę wyborów na Prezydenta Miasta. Urzędujący włodarz zdobył 49,34% głosów.
Kończą się prace modernizacyjne przy elewacji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Budynek zyskał już zupełnie nowe oblicze.
W miniony piątek (19.10) piotrkowski oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego obchodził Dzień Edukacji Narodowej.  
 
W piątkowym (19.10) wydaniu „Naszego Dziennika” ukazał się wywiad z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem. Ogólnopolska gazeta codzienna po raz kolejny ukazuje Piotrków Trybunalski jako samorząd podążający dobrą drogą rozwoju.