W piątkowe (16.11) popołudnie w czytelni piotrkowskiej książnicy odbyła się promocja książki o Wiesławie Ignacym Renke autorstwa Roberta Rudnickiego.
Przedstawiamy najnowsze wydanie e-biuletynu, a w nim wybrane e-usługi dostępne na platformie ePUAP, które można załatwić w Urzędzie Miasta.
Nawet 15 tys. złotych mogą pozyskać kluby na swoją sportową działalność. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło czwartą edycję programu „Klub”.
Ulica Kotarbińskiego to kolejna droga w zachodniej części miasta, która została wyremontowana.
Czy świąteczna ciężarówka Coca-Coli znów zagości w naszym mieście? O tym zdecydują internauci podczas facebookowego głosowania.
W środę (14.11) w kościele oo. Jezuitów odbył się koncert laureatów dwudziestego konkursu „Rzeczpospolita Niepodległa”. Konkurs recytatorski jest nieodzownym elementem piotrkowskich obchodów święta niepodległości.
Osiemnaście osób będzie w tym roku rywalizować o tytuł Wolontariusza Roku. Dziś (15.11) startuje głosowanie w plebiscycie na „Wolontariusza Publiczności”.
Kończy się remont ulic Rzemieślniczej i Asnyka. Do zakończenia inwestycji pozostało jeszcze wymalowanie oznakowania poziomego.
VII kadencja samorządu dobiega końca. W środę (14.11) w Urzędzie Miasta odbyła się pożegnalna Sesja Rady Miasta.
Urząd Miasta ogłosił przetargi na atrakcyjne nieruchomości położone w różnych częściach miasta. Działki przeznaczone są zarówno pod budownictwo domów wielo- oraz jednorodzinnych.