Polowanie na książkę w II LO

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
zdjęcie
„Upoluj swoją książkę” to nazwa akcji promującej czytelnictwo, do której przyłączyło się II Liceum Ogólnokształcące. W jej ramach uczniowie będą mogli za darmo przeczytać i posłuchać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.
II Liceum Ogólnokształcące znalazło się w gronie 1000 szkół ponadgimnazjalnych, które zostały zakwalifikowane do projektu „Upoluj swoją książkę”, organizowanego w ramach akcji Czytaj.PL. Akcja będzie trwała przez cały listopad. W tym czasie uczniowie będą mogli za darmo przeczytać i posłuchać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

- Warto podejmować różnorodne działania, które pokażą młodym ludziom, że czytanie nie jest anachronizmem, że nadal może być świetną zabawą, a Internet, czy nowoczesne technologie też mogą sprzyjać rozwijaniu miłości do literatury - opowiada pedagog z II LO.
Do szkoły trafiły plakaty z okładkami 12 książek i kodem QR. Aby pobrać książkę i móc ją przeczytać wystarczy pobrać aplikację i kod. Dodatkowo młodzież będzie propagować akcję na facebooku oraz innych portalach społecznościowych- zaznacza na koniec pedagog II LO.

Inicjatorami i organizatorami akcji są: Instytut Książki we współpracy  z Krakowskim Biurem Festiwalowym, operatorem programu Kraków Miasto Literatury UNESCO oraz platformą e-bookową Woblink.com.
← powrót