Dzisiaj: Środa 24 kwietnia 2019

„PolandJa” zakończy leżakowanie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
zdjęcie
Już dziś (6.09) wieczorem obejrzymy ostatnią projekcję filmową w ramach akcji „Kino na leżakach”. Tym razem obejrzymy komedię „PolandJa”, która zostanie wyświetlona w Rynku Trybunalskim.
Miejmy nadzieję, że tym razem pogoda nie pokrzyżuje nam planów i uda nam się po raz ostatni tego lata obejrzeć wspólnie film na dużym przenośnym ekranie. Ostatnia projekcja przełożona z zeszłego tygodnia odbędzie się już dzisiaj na płycie Rynku, gdzie już przed godziną 20.00  będą czekały rozłożone leżaki.
„Kino na leżakach” zakończymy projekcją polskiej komedii obyczajowej „PolandJa” (2017 r.). Na kinomaniaków, którzy przybędą przed seansem będą czekały dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów.
Rozpoczęcie seansu godz. 20.15, ale warto pojawić się wcześniej, żeby zająć sobie leżak.  Wstęp wolny.
Opis filmu:
 Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. "PolandJa" to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco.
(www.filmweb.pl)
 
← powrót