Dzisiaj: Środa 24 kwietnia 2019

Nocne śpiewanie w Centrum

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
zdjęcie
W najbliższy weekend w Centrum idei „Ku demokracji” odbędzie się 14. edycja Festiwalu „Nocne Śpiewanie”. Gośćmi tegorocznej odsłony będą Piotr Goljat oraz Lubelska Federacja Bardów.
Tegoroczną edycję Festiwalu zainauguruje koncert Piotra Goljata, który odbędzie się w piątek (7.09) o godz. 20.00. Podczas występu usłyszymy piosenki wielkich Nieobecnych, takich jak: Kofta, Mec, Młynarski, Niemen, Okudżawa, Wodecki, czy Zaucha. Artyście będą towarzyszyć: Sebastian Ruciński – gitary, Piotr Górka – kontrabas.

Drugi koncert w ramach „Nocnego Śpiewania” odbędzie się w niedzielę (9.09) o godz. 17:30. Tym razem na dziedzińcu Centrum wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Przed publicznością zaśpiewają Marek Andrzejewski, Jan Kondrak, Piotr Selim i Katarzyna Wasilewska. Artyści zaprezentują piosenki wybrane z całego dorobku zespołu, te najchętniej słuchane przez publiczność i często wykonywane wspólnie z nią - głównie z płyt „Imperium”, „Tygiel” i najnowszej „Bardziej”.

- Ze względu na duże zainteresowanie koncertami, będziemy rozprowadzać bezpłatne zaproszenia jednoosobowe, gwarantujące miejsce siedzące – informują pracownicy CiKD, dodając że wejściówki można odbierać w Biurze Centrum (ul. Rycerska 3), od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem środy), w godz. 10.00- 15.00.
← powrót