Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

Nagrodzili najlepsze spektakle

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
zdjęcie
Za nami siódmy Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”. Przez trzy dni (3-5.11) uczestnicy konkursu prezentowali się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.
Po raz siódmy Miejski Ośrodek Kultury gościł uczestników konkursu „Trybuna Teatru”. W  tym roku w konkursie wzięło udział 10 spektakli ocenianych przez radę artystyczną,  w której zasiedli Dominika Ostałowska, Aleksandra Kowalczyk oraz Bartłomiej Błaszczyński.

Po obejrzeniu wszystkich konkursowych przedstawień nagrodzono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród teatrów młodzieżowych pierwszą nagrodę przyznano teatrowi „PUK-PUK” z MOK w Świdniku, za dwa spektakle : „Głusi” oraz „Wnętrze”.
Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały: teatr „M.D.K, CZYLI MŁODE DZIELNE KUROPATWY” z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie za spektakl „Opereta czyli Ptasia kaszanka” oraz teatr  „TARA – BUM” z Rybnickiego Centrum Kultury za spektakl „W brzuchu”.
Z kolei w kategorii teatrów dorosłych nagrodzono „TEATR RESURSA” z Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu za dwa spektakle: „Pokój Jakuba” oraz „Audiencja II”.

 
← powrót