„Powróćmy jak za dawnych lat” to tytuł koncertu, który odbędzie się w piątek (17.08) na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji”. Przed publicznością wystąpi ponownie Marcin Snokowski.
Rockowe granie zainauguruje cykl letnich koncertów na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury. W piątek (17.08) dla piotrkowskiej publiczności zagra zespół Rail.
Już po raz trzeci tego lata do Piotrkowa zawita akcja "Kino na leżakach". W najbliższy czwartek (16.08) zostanie wyświetlona komedia pt. „Czym chata bogata!”.
Rodzinnie i rekreacyjnie zapowiada się najbliższy czwartek (16.08) na osiedlu Wyzwolenia. Wszystko za sprawą Rodzinnego Festynu Plenerowego, który tym razem zmierza na „orlik” przy ul. Broniewskiego 5.
Już jutro (14.08) w amfiteatrze miejskim odbędzie się kolejne spotkanie z „Wakacyjnym teatrzykiem”. Spektakl ponownie odbędzie się o zmienionej godzinie, tj. o 10.15.
Gry, konkursy, zabawy na „dmuchańcach” oraz ochłoda przy kurtynie wodnej – tak wyglądał kolejny tegoroczny Rodzinny Festyn Plenerowy.
Janusz Mackiewicz - Kent Sangster Quartet to muzycy, którzy zaprezentują się w kolejnej odsłonie Old Town Jazz. Koncert w piątek (10.08) na letniej scenie Skyy Pub.
„Jeszcze dalej niż północ” to kolejny film, jaki będziemy mogli obejrzeć w czwartkowy (9.08) wieczór w „Kinie na leżakach”. Tym razem seans odbędzie się w Rynku Trybunalskim.
„Zawodowe puzzle. Nastolatki decydują o sobie” – tak nazywa się projekt, w którym uczestniczyły uczennice IV Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim. Celem przedsięwzięcia było ukazanie młodym dziewczętom różnych dróg kariery zawodowej.
Przed nami kolejna przygoda z Rodzinnym Festynem Plenerowym. W najbliższy czwartek (9.08) dobra zabawa będzie czekała na placu przy „Focus Mall”.