23 lutego w piotrkowskim Muzeum zorganizowany zostanie kolejny koncert z cyklu Jazz Scena Zamek. Tym razem piotrkowska publiczność usłyszy kolejny projekt muzyczny Grzegorza Rogali.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza na wieczór autorski Jolanty Łopusiewicz, podczas którego poetka zaprezentuje swoje wiersze.
„Podróż” – taki tytuł nosić będzie spotkanie z cyklu „Śpiewam Piotrków”. Tym razem spotkanie w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury będzie wokalnym popisem Justyny Piesik-Kendry.
Poetycki, muzyczny i z odrobiną humoru - taki był wczorajszy wieczór walentynkowy na który zaprosił Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Wiktor Zborowski będzie gościł w Piotrkowie Trybunalskim. Z wybitnym polskim aktorem będzie można spotkać się już w poniedziałek (19.02) w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jerozolimska 29).
Muzyka klasyczna będzie tematem gitarowego koncertu, który w sobotę (17.02) odbędzie się w Kościele Akademickim Panien Dominikanek. Dla zgromadzonej publiczności zagra młody piotrkowski gitarzysta Oskar Strukiel-Piotrowski.
„Poezja kobiecości” to tytuł najnowszej wystawy, którą można oglądać w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż wystawy prac Tomasza Lenarczyka odbył się w minionym tygodniu.
Bal karnawałowy oficjalnie zakończył ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Przez dwa tygodnie dzieci nie tylko dobrze się bawiły, ale przede wszystkim artystycznie rozwijały.
Aktor Dariusz Jakubowski, solistka Katarzyna Thomas i pianista Piotr Szafraniec wystąpili podczas walentynkowego koncertu, który w minioną niedzielę (11.02) zorganizowało piotrkowskie Muzeum.
Z okazji trwających zimowych ferii piotrkowskie Muzeum przygotowało atrakcję dla najmłodszych – bezpłatne zwiedzanie Pałacu Zygmuntowskiego połączone z warsztatami dla najmłodszych uczestników.