Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 4 w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentował uczniom ostatnich klas gimnazjów i szkół podstawowych swoją ofertę edukacyjną.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 13) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Iwony Belicy „Autografy na cztery łapy”. 
„Inni” to tytuł wystawy fotografii zapalonego podróżnika i fotografa Janusza Witka, którą od niedzieli będzie można oglądać w galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei ku Demokracji.
W minioną sobotę w Szkole Podstawowej nr 13 zorganizowano „Dzień Otwartych Drzwi”. Miał on na celu prezentację bogatego dorobku szkoły, jak również przybliżenie placówki przyszłym uczniom i ich rodzicom.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza 27 marca na program artystyczny z okazji Dnia Teatru.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 zaprasza na dzień otwarty, który w placówce odbędzie się już w czwartek (21.03).
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 zaprasza na  „Dzień Otwartych Drzwi”, który w placówce zostanie zorganizowany w najbliższy piątek, 22 marca.
Kolejne sukcesy plastyczne mogą na swoim koncie zapisać mali podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem w ogólnopolskim konkursie „Z górki na pazurki – moje ferie”.
21 marca obchodzić będziemy XX Światowy Dzień Poezji. Już tradycyjnie na ten dzień wiele niespodzianek przygotowali pracownicy Centrum Idei „Ku Demokracji”.
… tak brzmi tytuł wystawy, którą można oglądać w piotrkowskim Muzeum. w niedzielne (17.03) popołudnie odbył się wernisaż wystawy.