Piotrkowskie firmy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =

www.anton-haering.de
 

Haering Polska SP. z o.o. to jeden z największych na świecie zakładów produkcyjnych, wytwarzających precyzyjne części toczone dla branży motoryzacyjnej, które spełniają najwyższe wymagania jakościowe.
W 2005 roku Firma uzyskała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – Podstrefa Piotrków Trybunalski i została uznana za największego inwestora ŁSSE w tym właśnie roku.
Firma Haering Polska zakończyła w roku 2015 budowę nowoczesnego centrum praktycznej nauki zawodu, w którym odbywają się zajęcia teoretyczne w odpowiednio wyposażonych salach dydaktycznych oraz praktyczne przy wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego w branży obróbki skrawaniem.

www.zamet-industry.com.pl

Zamet Industry S.A. jest wiodącym dostawcą wielkogabarytowych konstrukcji stalowych:
•konstrukcji i urządzeń dla przemysłu offshore (urządzenia do podwodnego wydobycia ropy i gazu, urządzenia na platformy wiertnicze),
•urządzeń przeładunkowych
•maszyn dla górnictwa i energetyki (koparki wielonaczyniowe, ładowarko – zwałowarki, urządzenia wyciągowe, systemy nawęglania oraz urządzenia do mechanicznej przeróbki surowców mineralnych).


 

www.famur.com

Famur Systemy Transportowe „PIOMA” -  jeden z największych światowych producentów maszyn i urządzeń górniczych, specjalizujący się w systemach transportu ciągłego i przeładunku oraz transportu materiałów i ludzi.
Poza kopalniami głębinowymi, produkty PIOMY znajdują swe zastosowanie w portach morskich i rzecznych, bazach przeładunkowych i na składowiskach, w transporcie wewnątrzzakładowym oraz przy robotach ziemnych na dużą skalę.

 

www.pioma-odlewnia.com.pl

Pioma-Odlewnia wraz z Odlewnią Żeliwa Śrem i Kuźnią Glinik tworzy Polską Grupę Odlewniczą, która plasuje się w ścisłej czołówce największych producentów odlewów w Polsce.
Pioma-Odlewnia specjalizuje się w produkcji jednostkowej i krótkoseryjnej wysokiej jakości odlewów staliwnych i żeliwnych.
Współpracuje zarówno z odbiorcami krajowymi, jak i zagranicznymi, w tym z licznymi firmami z Niemiec, Norwegii, Danii, Holandii, Finlandii, Francji, USA i Szwecji.

 

www.emerson.pl
 

Emerson jeden z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.
Ofertowane produkty: papier komputerowy i rolki do kas, tusze i tonery, etykiety samoprzylepne, papier do ploterów i ksero na roli, ksero kolorowe, folia stretch, druki akcydensowe, koperty bezpieczne i kurierskie, dokumenty firmowe i formularze, druki reklamowe i ulotki, potwierdzenia odbioru, druk na roli, broszury i bloczki, dokumenty utajnione, zdrapki i losy loteryjne, etykiety i rolki indywidualne.


www.polanik.info

Producent sprzętu sportowego. Specjalizuje się w produkcji sprzętu lekkoatletycznego, wyposaża kompleksowo stadiony, koronnym produktem są oszczepy, produkowane z najwyższej jakości duraluminium.
Wszystkie wyczynowe typy oszczepów posiadają certyfikaty IAAF.
Wprowadzając w 2011 roku do oferty Oszczep Full Carbon Premium Line, Firma dołączyła do elitarnego grona kilku zaledwie producentów oszczepów z włókien węglowych na świecie.
Firma posiada własną kolekcję odzieży Polanik Athletics Collection.www.mbl.pl
MBL - wiodący dostawca produktów standardowych oraz zindywidualizowanych rozwiązań dla branży rehabilitacyjnej. Producent szerokiej gamy wysokiej jakości elementów do wózków inwalidzkich, takich jak: koła szprychowe i koła plastikowe, ciągi, widełki przednie, osłony łożyska, piasty, podnóżki, tekstylia, podpórki na nogi, podgłówki, produkty PU, osie z mechanizmem szybkomocującym, opony.
Firma posiada zakłady produkcyjne w Polsce i Chinach. Eksportuje swoje produkty do 35 krajów na całym świecie. 


www.reac.se

Producent siłowników elektrycznych do wózków inwalidzkich, mechanizmów podnoszenia i pochylania wózków oraz mechanizmów pionizacji. Głównymi odbiorcami piotrkowskich produktów są firmy w Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz Europie Zachodniej.


www.cooperstandard.com
Cooper-Standard Automotive produkuje komponenty dla motoryzacji z gumy i plastiku. Zatrudnia około 20 tysięcy pracowników w 47 zakładach produkcyjnych na całym świecie. Zakład produkcyjny w Piotrkowie Trybunalskim zajmuje się produkcją uszczelek do samochodów IVECO Daily i Lancia Y846.

www.plasimet.com.pl
 


Producent elementów metalowych z rur, profili i drutu oraz stalowych profili otwartych.
Montaż elementów metalowych (spawanie), malowanie proszkowe, galwanizowanie.
Motoryzacja (70% obrotu)
Inne (30% obrotu)www.szklo-dekor.com.pl
Firma Szkło-Dekor zajmuje się głównie wyrobem artystycznych szklanych ozdób choinkowych. Każdy produkt wykonany jest ręcznie, według tradycyjnych metod.
Ozdoby firmy Szkło-Dekor trafiają na wiele rynków – przede wszystkim zaopatruje najważniejsze amerykańskie i europejskie domy towarowe, galerie i butiki. Do krajowych klientów należą sieci handlowe, sklepy detaliczne, instytucje (dla których wykonujemy ozdoby reklamowe), a także indywidualni nabywcy.

 
www.sulimar.com.pl

SULIMAR Sp. z o.o. – Browar Cornelius jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się browarów regionalnych w Polsce, producentem wina i napojów energetyzujących, a także ważnym centrum dystrybucyjnym o znaczeniu regionalnym – partnerem handlowym producentów wiodących marek piwa, napojów alkoholowych, bezalkoholowych oraz wód mineralnych.
www.browarolbracht.pl
Browar Rzemieślniczy Jan Olbracht  uruchomiono w Piotrkowie Trybunalskim w 2014 r. W okresie 1 roku powstał tu od podstaw browar z warzelnią o wybiciu 20 hl. i leżakownią o łącznej pojemności 400 hl. Browar wyposażony jest w nowoczesną linię rozlewniczą o wydajności do 2 tys. but./godz. Piwo w browarze rozlewane jest w butelki i kegi.

www.nowalijka.pl
F.H. Nowalijka jest jedną z największych firm branży owocowo – warzywnej. Obecnie zrzesza ponad 400 gospodarstw średniej i małej wielkości. Produkty zostały docenione przez takie firmy jak: KAUFLAND POLSKA, AUCHAN POLSKA, CARREFOUR POLSKA, TESCO,  JERONIMO MARTINS, LIDL i wielu innych indywidualnych odbiorców hurtowych i detalicznych. F.H. Nowalijka współpracuje z wieloma firmami z Włoch, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Turcji.www.kandy.pl
PRPH KANDY to nowoczesny polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działa od 1985 roku. Szeroki asortyment obejmuje różnorodne komponenty owocowe i kremowe: termostabilne nadzienia do ciastek, polewy do lodów, wsady do jogurtów, owoce kandyzowane i inne.

www.dolfos.pl
DOLFOS jest polską firmą produkującą premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt. Istniejemy na rynku paszowym w Polsce już od wielu lat, proponując Państwu wysokiej jakości produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.


Jeśli chcesz odszukać firmę w Piotrkowie Trybunalskim i dowiedzieć się o niej więcej KLIKNIJ na obrazek poniżej.

baza firm wyszukiwarka