18-07-2018

50 milionów od ZUS

50 milinów złotych przeznaczył w tym roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych na dofinansowanie projektów poprawiających warunki pracy.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje bezpłatne szkolenia dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014- 2020. Poniżej przedstawiamy harmonogram na lipiec.
Dziś (27.06) o godz. 12:00 do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie camper Strefy RozwoYou. Projekt pozwala zdobyć dofinansowanie na szkolenia dla pracowników.
27 czerwca do Piotrkowa Trybunalskiego zawita camper Regio Strefa, w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej „Regio Strefa"
skierowanej do mikro, małych i średnich Przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
Tygodnik Gazeta Polska w związku z Jubileuszem Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizuje akcję Gospodarczy Fundament Niepodległości.
19 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia z funduszy europejskich dla projektów dotyczących edukacji przedszkolnej.
Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Certyfikaty i wyróżnienia przyznawane są dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. 
Centrum Innowacji Biznesowej rozpoczęło rekrutację na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Cykl spotkań skierowany jest do mikro, małych i średnich firm.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Fundusze Europejskie dla mam powracających na rynek pracy”.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają firmy z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY.