Do Piotrkowa Trybunalskiego po raz kolejny zawita Mobilne Centrum Informacji, które prowadzi kampanię informacyjna na temat możliwości pozyskania funduszy z UE.
2 grudnia br., odbędzie sie przetarg na niemal 2 hektarową nieruchomość, zlokalizowaną bezpośrednio przy zbiorniku wodnym Bugaj. 
Urząd Marszałkowski zaprasza na cykl konferencji „Zmieniamy łódzkie z Funduszami Europejskimi”. Prelekcje poświęcone będą pozyskiwaniu dotacji na m.in.  rozwój edukacji, aktywizację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, czy wprowadzanie produktów miejscowych firm na rynek zagraniczny.
Dziś (27.10) w  hotelu  Mercure Vestil  zebrali się przedstawiciele firm, którzy odpowiedzieli na zaproszenie władz miasta. Celem spotkania było przedstawienie aktualnej oferty inwestycyjnej miasta oraz źródeł pozyskiwania pieniędzy unijnych na rozwój działalności.
27 października br., odbędzie się konferencja dla przedsiębiorców, pod honorowym patronatem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.
28 października odbędą się przetargi na trzy atrakcyjne nieruchomości.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 30 września 2016 r. należy wnieść trzecią ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Na ostatniej sesji Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego (31.08), podjęta została uchwała o włączeniu nowego terenu do Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.  
Departament ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu eksportu dla przedsiębiorców MŚP z regionu łódzkiego.
02-09-2016

CEIDG bez opłat

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz wpisać swoją firmę do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Pamiętaj, że jest to bezpłatne!