Dzisiaj: Wtorek 19 marca 2019

Budowa chodnika dla pieszych przy ul. Nowowiejskiej w Piotrkowie Trybunalskim

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
Bezpieczeństwo mieszkańców – budowa chodnika dla pieszych przy ul. Nowowiejskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Opis projektu: My mieszkańcy ulicy Nowowiejskiej w Piotrkowie Trybunalskim zwracamy się do Rady Miasta z prośbą o budowę chodnika dla pieszych.
Na naszej ulicy nie ma chodnika , dlatego poruszanie się pieszych jest utrudnione i bardzo niebezpieczne. Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców, zarówno starszych jak i dzieci chodnik jest naszym priorytetem.

Lokalizacja: Ulica Nowowiejska jest własnością Miasta Piotrków Trybunalski i nie jest obciążona na rzecz osób trzecich. Ulica ta położona jest w północnej części Piotrkowa, jest bardzo ruchliwa i korzystają z niej mieszkańcy okolicznych ulic.

Uzasadnienie:  Celem projektu jest podniesienie bezpieczeństwa mieszkańców poruszających się po ulicy Nowowiejskiej. Inwestycja ta będzie korzystna dla społeczności całej okolicy a mieszkańcy będą bezpieczni.

Beneficjenci:  Na realizacji skorzystają wszystkie grupy społeczności, począwszy od dzieci, uczniów, młodzież i starszych osób. Projekt chodnika popierają wszyscy mieszkańcy i bardzo proszą o zrealizowanie tej inwestycji.

Szacunkowy koszt projektu:  300 tys. zł brutto.
← powrót