Dzisiaj: Wtorek 26 marca 2019

Modernizacja placu zabaw zlokalizowanego między ulicami Rysią i Przechodnią

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Modernizacja placu zabaw zlokalizowanego między ulicami Rysią i Przechodnią w Piotrkowie Trybunalskim.
Zakres tematyczny: remont i doposażenie placu zabaw.
Opis projektu: Projekt zakłada odnowienie i doposażenie placu zabaw a dokładnie: wyrównanie nawierzchni za pomocą poliuretanowej nawierzchni, zamontowanie dodatkowych urządzeń (lub naprawa istniejących) m.in. huśtawki, karuzela, urządzenia sprężynowe (bujaki), zjeżdżalnia, domek-zestaw rekreacyjny, drabinki piaskownica. Ponadto zamontowane byłyby ławki i kosze na śmieci a także naprawione ogrodzenie.
Lokalizacja:  Plac zabaw zlokalizowany jest między blokami przy ul. Rysiej 7/9 oraz Przechodniej 13 w Piotrkowie Trybunalskim.
Uzasadnienie:  Celem projektu jest zapewnienie minimalnych warunków dla bezpiecznej rozrywki i miłego spędzania czasu najmłodszej grupie społecznej osiedla. Jest to jedyny tak duży plac zabaw w tej części miasta więc jego wartość jest ogromna. Wymaga dopracowania, odnowy ale jest to inwestycja z przyszłością gdyż korzysta z niego wielu mieszkańców.
Beneficjenci:  Beneficjentami placu zabaw są dzieci z najbliższych bloków jak i całego osiedla w tej części miasta. Miejsce to jest zacienione,  z dala od zgiełku ulic, a więc dałoby szansę na odpoczynek na ławeczkach również osób starszych.
Szacunkowy koszt projektu  to około 62 tys. zł. Dokumentacja około 5 tys. zł, doposażenie około 40 tys. zł, remont ogrodzenia około 5 tys. zł, podłoże poliuretanowe.
 
← powrót