Dzisiaj: Środa 24 kwietnia 2019

Europa dla Obywateli - poszukiwani partnerzy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Gmina Norcia (Włochy) poszukuje partnerów do projektu w ramach programu Europa dla Obywateli, komponent 2:  Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie, działanie 2.2 Sieci Miast.
Do wspólnej realizacji projektu zapraszane są m. in. lokalne i regionalne instytucje publiczne, federacje/zrzeszenia lokalnych władz, organizacje/ stowarzyszenie non profit.

Głównym celem projektu jest rozpoczęcie debaty i kontynuowanie dialogu za pośrednictwem szczegółowych badań oraz prowadzenie dyskusji na szczeblu międzynarodowym, która dotyczyć będzie przyszłości i wyzwań z jakimi mierzy się Europa oraz tego w jaki sposób przezwyciężyć erę głębokiej transformacji. Dzięki stworzonej sieci miast możliwe będzie ponowne odkrywanie tożsamości Europy, pomoże to zbudować koncepcję Europy, w której każdy poczuje się jak u siebie w domu.

Chęć udziału w projekcie należy zgłaszać bezpośrednio do lidera w terminie do dnia 19 lutego 2016. Osobą do kontaktu jest Pani Irene Falocco, irene@mindsrl.it, +34 0744 220853.

W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zachęcamy także do kontaktu z Regionalnym Biurem Województwa Łódzkiego w Brukseli. Więcej informacji na temat Komponentu 2 „Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie” znajdą Państwo w przewodniku po programie Europa dla Obywateli  (http://europadlaobywateli.pl/komponenty-i-dzialania/sieci-miast/).

Załączniki artykułu

Informacje o projekcie (Pobrań: 618)
← powrót