Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

Zaproszenia na premierę „Listów do M. 3” czekają

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
zdjęcie
Dwa podwójne zaproszenia na premierę filmu „Listy do M. 3” czekają na piotrkowian. Bilety będzie można wygrać już w tym tygodniu.
Piotrków Trybunalski był jednym z miast, w których nagrywano sceny do trzeciej wersji słynnego filmu. Premiera „Listów do M. 3” odbędzie się w poniedziałek (6.11) w Złotych Tarasach w Warszawie o godz. 20.00. Na piotrkowian czekają dwa podwójne bilety na to wydarzenie.

Pierwsze zaproszenie zostanie rozdane we wspólnym konkursie organizowanym przez Urząd Miasta oraz radio Strefa FM.
Aby wziąć udział w zabawie należy odnaleźć dwa pytania konkursowe. Pierwsze będzie można znaleźć w najnowszym wydaniu „Tygodnia Trybunalskiego”, a drugie w czwartek ukaże się na stronie Urzędu Miasta.
W piątek (3.11) po godz. 12.00 należy słuchać radia Strefa FM. Osoba, która o wskazanej  przez prowadzącego godzinie zadzwoni do radia i poda prawidłowe odpowiedzi na oba pytania wygra podwójne zaproszenie.
…………………………………….
Drugi konkurs organizowany jest przez Urząd Miasta, a nagrodą także jest podwójne zaproszenie na premierę do Złotych Tarasów.
Ta zabawa zostanie zorganizowana w czwartek (2.11) na miejskim profilu na Facebooku.
Zapraszamy do śledzenia profilu. W godzinach dopołudniowych ukaże się tam pytanie. Pierwsza z osób, która prawidłowo na nie odpowie wygra podwójne zaproszenie na warszawską premierę filmu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.
← powrót