Zapaśnicy rozpoczynają finał

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
zdjęcie
Przed drużyną AKS Madej Wrestling Team decydujące starcia w PWPW Krajowej Lidze Zapaśniczej. Już w środę (7.03) w Piotrkowie Trybunalskim pierwszy mecz finałowy z drużyną Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom.
Aktualni mistrzowie w fazie grupowej obecnego sezonu dwukrotnie pokonali tego rywala. Piotrkowianie na papierze są faworytami spotkań, ale mecze finałowe na pewno będą bardzo emocjonujące.
- Jesteśmy jedyną drużyną w lidze, która wygrała wszystkie swoje mecze. To mówi samo za siebie. Brzemię faworyta jest jednak ciężkie, bo zawsze obowiązuje zasada „bij mistrza” – mówi Michał Jaworski, menedżer AKS Madej Wrestling Team.
- Niezłomność, waleczność, hart ducha, opanowanie i profesjonalizm – takie cechy zaprezentowaliśmy w półfinale i wierzę, że doprowadzą nas do drugiego z rzędu złota w Krajowej Lidze Zapaśniczej – mówił Michał Jaworski i podkreśla, że w obu meczach liczy na mocne wsparcie piotrkowskich kibiców.

Środowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali sportowej ZSP nr 4 (ul. Sienkiewicza 10). Będzie je można oglądać także w TVP Sport i na sport.tvp.pl. Rewanż zaplanowano 13 marca w Zgierzu.

Finałowa rywalizacja przebiegać będzie w następujących kategoriach wagowych:
I mecz (Piotrków Tryb.): zapasy kobiet – 48, 58, 69 kg; styl wolny – 57, 74, 97 kg; styl klasyczny – 66, 85, 130 kg.
II mecz (Zgierz): zapasy kobiet – 53, 63, 75 kg; styl wolny – 65, 85, 125 kg; styl klasyczny – 59, 75, 98 kg.

Według regulaminu PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w przypadku gdy rywalizacja w finale zakończy się remisem, w dalszej kolejności decydują: suma punktów w dwumeczu, bilans zapisów walk, bilans punktów technicznych i zdobyte punktu techniczne.
Bilety na mecz w Piotrkowie Trybunalskim w cenie 10 zł dostępne są w SKYY PUB (ul. Rycerska 8). Można je będzie także kupić w hali przed meczem.  
← powrót