Wigilijne spotkanie radnych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
zdjęcie
W środowy wieczór (20.12) w murach Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się doroczne spotkanie opłatkowe organizowane przez Przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego. Była to okazja do odznaczenia osób, które zasłużyły się dla miasta.
Rokrocznie w okresie przedświątecznym organizowane jest spotkanie opłatkowe radnych Rady Miasta, na które zapraszani są również przedstawiciele innych instytucji, organizacji oraz stowarzyszeń.

Na wstępie życzenia do przybyłych skierował Przewodniczący Rady Miasta oraz duchowni przybyli na wieczerzę, po czym wręczono Medale Honorowe Piotrkowa Trybunalskiego dla osób zasłużonych dla naszego miasta. Odznaczenia trafiły do Brata Dominika Targalskiego (Srebrny Medal Honorowy Piotrkowa Trybunalskiego) oraz Władysława Adaszka (Złoty Medal Honorowy Piotrkowa Trybunalskiego), byłego Przewodniczącego Rady Miasta.
- Jest mi bardzo miło, że po tylu latach pan przewodniczący i pan prezydent pamiętają jeszcze o takich osobach, które mają takie siwe włosy jak ja - żartował po odebraniu odznaczenia Władysław Adaszek.
Spotkanie uświetnili swoim występem podopieczni warsztatów wokalnych Miejskiego Ośrodka Kultury.
← powrót