Wieniawskiego z asfaltem na święta

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
zdjęcie
Mieszkańcy ul. Wieniawskiego otrzymali wyjątkowy prezent na Boże Narodzenie. Tuż przed świętami zakończyła się budowa drogi wraz z chodnikiem i oświetleniem ledowym.
Prace wykonywane były na około 600-metrowym. Inwestycja nie tylko poprawiła komfort dojazdu do posesji, ale i zwiększyła bezpieczeństwo pieszych poruszających się tą ulicą. To za sprawą chodnika oraz oświetlenia ledowego, których tutaj wcześniej nie było.
Ponadto roboty objęły także budowę wodociągu, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej wraz ze zbiornikiem odparowująco-filtrującym. 
Po zakończeniu układania mediów wykonano najbardziej efektowną część inwestycji związaną z układaniem chodników wraz ze zjazdami do posesji. Zwieńczeniem było wylanie asfaltu. Krótko mówiąc mieszkańcy zyskali drogę wybudowaną od podstaw.

- W ten sposób polna droga zmieniła się w ulicę z prawdziwego zdarzenia. To była ważna inwestycja dla piotrkowian, którzy mieszkają przy tej ulicy. Zakończona modernizacja jest ważnym etapem programu inwestycyjnego miasta, w której obok robót drogowych w centrum miasta znajdują się też przebudowy uliczek na poszczególnych osiedlach – podkreśla prezydent Krzysztof Chojniak.
← powrót