Dzisiaj: Wtorek 26 marca 2019

Weekend z ROL-SZANSĄ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
zdjęcie
Kiermasz roślin, wystawa maszyn, konkursy oraz występy artystyczne – te i inne atrakcje czekały na wszystkich odwiedzających 27. edycję wystawy rolniczej ROL – SZANSA, która odbyła się w miniony weekend (25-26.08) na zamku w Bykach.
Tegoroczna wystawa rolnicza została połączona z obchodami 60-lecia działalności Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, stąd wydarzeniu towarzyszyło wiele dodatkowych atrakcji. Zakupy uprzyjemniały występy zespołów folklorystycznych oraz prezentacja rękodzieła sztuki ludowej.

Tradycyjnie podczas  wystawy zaprezentowano najnowsze maszyny, urządzenia i narzędzia rolnicze, środki do produkcji rolniczej, nowoczesne rozwiązania w budownictwie inwentarskim oraz urządzenia do wytwarzania energii odnawialnej. Ponadto przybyli mogli zrobić zakupy na kiermaszu roślin ozdobnych i owocowych, czy skorzystać z profesjonalnego doradztwa rolniczego. 

Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości pojawiło się także stoisko piotrkowskiego Muzeum z tematyczną ekspozycją, którym towarzyszyły pokazy i warsztaty historyczne.
← powrót