UJK rozszerza ofertę studiów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
zdjęcie
Jedyna piotrkowska uczelnia publiczna rozszerza swoją ofertę edukacyjną. Tym razem dla tych, którzy chcą podnieść wcześniej zdobyte kwalifikacje. Władze uczelni wprowadziły nową ofertę studiów podyplomowych.
„Kadry i płace” oraz „Rachunkowość i Controlling” to nowe kierunki studiów podyplomowych, oferowanych przez piotrkowską filię Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
- Studia podyplomowe dają możliwość otrzymania teoretycznej i praktycznej wiedzy od znanych w Polsce praktyków i profesorów, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym – zapraszają pracownicy uczelni.
 
Zajęcia będą trwać dwa semestry, a planowany termin rozpoczęcia to październik tego roku. Ciekawe kierunki, dobra kadra naukowa to nie jedyne plusy zachęcające do podjęcia nauki w piotrkowskiej filii UJK.
- Nasza uczelnia posiada własną bibliotekę i to świetnie wyposażoną - mówi profesor Andrzej Felchner, dziekan Wydziału Nauk Społecznych. - Mamy ponad 100 tys. woluminów, regularnie prenumerujemy także ponad 100 tytułów różnych gazet i czasopism - dodaje.
 
Ułatwieniem dla osób spoza Piotrkowa jest fakt, że tuż obok uczelni znajduje się akademik i stołówka studencka. Szczegółowe informacje na temat studiów podyplomowych można znaleźć w załącznikach poniżej oraz na stronie www.unipt.pl.

Załączniki artykułu

Kadry i Place 2018 (Pobrań: 167)
← powrót