Dzisiaj: Wtorek 26 marca 2019

TPS zyskuje elewację

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
zdjęcie
Trwa kontynuacja remontu budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. W tym roku nową jakość zyskuje elewacja placówki.
Tegoroczne prace w „Tepeesie” są kontynuacją robót wykonanych w 2016 roku. Tym razem inwestycja obejmuje zarówno elewację zewnętrzną, jak i wnętrze budowli.

Bardzo zaawansowane są już prace przy elewacji. Gotowy jest już fragment budynku od strony podwórza oraz część elewacji frontowej.
W zakresie robót oprócz remontu elewacji znalazły się także m.in. naprawa kominów, wymiana instalacji odgromowej oraz części stolarki okiennej i drzwiowej, a także remont balkonu. Wewnątrz budynku zaplanowano wymianę podłogi przed wejściem na salę, części stolarki drzwiowej oraz urządzeń wentylacji wyciągowej na sali.

- Dzięki tej inwestycji w sposób znaczący poprawi się nie tylko estetyka budynku, ale także komfort pracy nauczycieli i uczniów – podkreśla Radosław Kaczmarek, Kierownik Referatu Edukacji i przypomina, że przy ZSP nr 1 kilka dni temu zakończyła się już budowa wielofunkcyjnego boiska.
← powrót