TPS: kontynuujemy remont

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
zdjęcie
Urząd Miasta przygotowuje się do kolejnej inwestycji oświatowej. W tym roku przeprowadzona zostanie modernizacja budynku ZSP nr 1. Inwestycja będzie kontynuacją prac wykonanych w 2016 roku.
Modernizacja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 pierwotnie miała zostać wykonana w ubiegłym roku. Dwa przetargi nie przyniosły jednak rozstrzygnięcia, dlatego remont został przeniesiony na 2018 rok.

W Urzędzie Miasta ogłoszono już przetarg na wykonanie prac, które będą kontynuacją remontu z 2016 roku. Wówczas wykonano izolację budynku oraz modernizację sali gimnastycznej. Tegoroczna inwestycja obejmuje zarówno elewację zewnętrzną, jak i wnętrze budowli.
- W zakresie prac oprócz remontu elewacji znalazły się także m.in. naprawa kominów, wymiana instalacji odgromowej oraz części stolarki okiennej i drzwiowej, a także remont balkonu. Wewnątrz budynku zaplanowano wymianę podłogi przed wejściem na salę, części stolarki drzwiowej oraz urządzeń wentylacji wyciągowej na sali – relacjonują magistraccy urzędnicy.

Oferty w przetargu można składać do 12 marca, a na przeprowadzenie modernizacji wykonawca będzie miał 6 miesięcy od daty podpisania umowy.
← powrót