Szeroka sieć sprzedaży biletów MZK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
zdjęcie
W 43 punktach na terenie miasta można nabyć tańsze bilety na przejazdy autobusami MZK. Zapraszamy do zapoznania się z listą miejsc, w których można kupić bilety.
W 2016 roku Rada Miasta podjęła uchwałę zmieniającą ceny biletów na przejazd autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Zgodnie z nią za jednorazowy bilet zakupiony w punkcie sprzedaży zapłacimy o 20 grodzy mniej niż u kierowcy. Wprowadzenie zróżnicowania cen podyktowane było względami bezpieczeństwa oraz punktualności kursowania „emzetek”.

Od tego czasu Miejski Zakład Komunikacji systematycznie poszerzał liczbę miejsc, w których można zakupić jednorazowe bilety. Obecnie można tego dokonać w 43 miejscach na terenie całego miasta.
- Na tej liście znajdują się m.in. punkty Ruch, kioski oraz sklepy „SPOŁEM”. Dodatkowo bilety można kupić jeszcze w niektórych „Żabkach”, Freshmarkecie na osiedlu Wyzwolenia oraz przy dworcu PKP – opowiada Zbigniew Stankowski, prezes MZK, i przypomina, że bilet można zakupić również za pomocą aplikacji na telefon komórkowy.

Pełną listę punktów sprzedaży można znaleźć TUTAJ.
← powrót