Świąteczne spotkanie z repatriantami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
zdjęcie
Swoje pierwsze święta Bożego Narodzenia w Piotrkowie Trybunalskim spędzi sześć rodzin repatriantów, które w tym roku powróciły do kraju. W czwartek (21.12) z Polakami z Uzbekistanu i Kazachstanu spotkał się wiceprezydent Andrzej Kacperek.
Świąteczne spotkanie zorganizowano w czytelni piotrkowskiej książnicy.
- Cieszę się, że wybrali Państwo Piotrków Trybunalski na miejsce, z którym chcecie związać swoje życie. Życzę Państwu pięknych, radosnych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie spełnienie wszystkich marzeń, bezpieczeństwo i radość z tego, że wróciliście do Polski – życzył zebranym wiceprezydent.
Po życzeniach przyszedł czas na prezenty, które magistrat przygotował we współpracy z piotrkowskimi firmami: Społem, Szkło-Dekor oraz Cukiernią Migdał.  Spotkanie zakończyło się wspólną, pamiątkową fotografią przy choince.

Przypomnimy, że do Piotrkowa w tym roku przyjechali pierwsi repatrianci, łącznie sześć rodzin, czyli kilkanaście osób. Są wśrod nich nawet rodziny trzypokoleniowe. 28 grudnia przywitamy ostatnią rodzinę repatriantów, która przyjedzie do nas z Uzbekistanu.
 
← powrót