Dzisiaj: Poniedziałek 16 września 2019

Strefa rekreacji przy Ekonomiku

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
zdjęcie
Lada dzień na terenie miasta przybędzie kolejny obiekt sportowy. Kończą się prace przy budowie Strefy Rekreacji Workout Park „Wyzwolenie” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
Powstały plac znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnego, wielofunkcyjnego boiska i jest naturalną kontynuacją wcześniej wykonanych robót. Piotrkowianie od dwóch lat korzystają z wybudowanego boiska przy „Ekonomiku”, na którym można grać m.in. w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę ręczną czy nożną. Strefa rekreacji będzie stanowiła integralny kompleks sportowy, z którego będą mogli korzystać wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wykonana inwestycja podzielona jest na dwie strefy. Na pierwszej ustawione są urządzenia sportowe m.in. zestaw do ćwiczeń street workout, poręcze, równoważnia, wahadło i twister. Z kolei w drugiej części znajdują się stoły do gry w tenisa stołowego, gry w szachy oraz ławeczki. Całość dopełniają elementy małej architektury, jak: ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery.

- Obecnie prowadzone są już prace wykończeniowe oraz czekamy na poprawę warunków atmosferycznych, aby ułożyć gumową nawierzchnię wokół urządzeń do ćwiczeń także inwestycja zakończy się w terminie – podsumowują magistraccy urzędnicy. 
← powrót