Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

Siatkarski Puchar Trybunalski

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
zdjęcie
W weekend (21-22.10) odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców „Puchar Trybunalski 2017” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 13.
Tegoroczna edycja imprezy została rozegrana w 4 kategoriach: dwójek, trójek, czwórek i po raz pierwszy w historii turnieju szóstek siatkarskich.
- Do naszego miasta przyjechały czołowe zespoły z całej Polski, włączając złotych, srebrnych i brązowych medalistów mistrzostw Polski. Przez dwa dni rozegrane zostało kilkaset meczy, w których rywalizowało ponad 250 zawodników – opowiada Magdalena Majos, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13.

W rywalizacji dwójek (2007 i młodsi) najlepsza okazała się Bzura Ozorków I, która wyprzedziła Bzurę Ozorków II oraz SP 91 Łódź I. Wśród trójek (2006 i młodsi) także najlepsza okazała się Bzura Ozorków I. Na drugim miejscu sklasyfikowano Wifamę Łódź I, a na trzecim Metro Warszawa I.
Wśród czwórek (2005 i młodsi) zwyciężyła Lechia Tomaszów Mazowiecki. Drugie miejsce zajął zespół Metro Warszawa I, a trzecie Plas Kielce.
Plas Kielce zajął także pierwsze miejsce w rywalizacji szóstek (2003 i młodsi). Na drugim miejscu znalazł się VOLLEY 5, a na trzecim Zielonka.
Puchary odebrali zwycięzcy poszczególnych kategorii, a okolicznościowe medale upamiętniające 800-lecie Piotrkowa Trybunalskiego zespoły, które uplasowały się na podium imprezy.

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe imienne dyplomy.
← powrót