Reymont na 800-lecie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
zdjęcie
Dziś (20.10) o godz. 12.00 w parku ks. Józefa Poniatowskiego rozpoczyna się festyn „Budowlanka bawi Reymontem” zorganizowany z okazji 800-lecia. Zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy.
W związku z obchodami 800-lecia miasta i 60-lecia istnienia ZSP i PO-W społeczność szkolna „Budowlanki” przygotowała otwartą imprezę plenerową z elementami edukacyjnymi.
Zabawa skierowana jest do wszystkich mieszkańców Piotrkowa.

Podczas imprezy zostaną przeprowadzone gry terenowe: branżowa i reymontowska oraz wielki test wiedzy o Reymoncie, nie zabraknie także innych gier, zabaw i konkursów.
- Celem spotkania będzie przede wszystkim integracja mieszkańców, a także wsparcie szkolnictwa zawodowego - opowiada Edyta Wiernicka, dyrektor ZSP i PO-W, przybliżając szczegóły.
- Dzięki przygotowanym stacjom uczenia się, w których zostaną zaprezentowane zawody przyszłości, wszyscy bez względu na wiek, będą mogli przez zabawę poznać tajniki i specyfikę pracy w danym zawodzie.
Impreza odbędzie się w godz. 12.00-17.00.

Na wszystkich uczestników będą czekały wyjątkowe upominki i gorący poczęstunek, a przede wszystkim świetna zabawa. Zaplanowano także element artystyczny, którym będzie występu zespołu „TEMBR”.
← powrót