Przetarg na wjazd Łódzka-Sadowa rozstrzygnięty

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
zdjęcie
Niebawem wystartuje przebudowa wjazdu z ulicy Łódzkiej na osiedle Łódzka-Sadowa. Rozstrzygnięto przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji.
Przebudowa drogi wjazdowej z ulicy Łódzkiej na teren osiedla Łódzka - Sadowa to jeden z projektów, który piotrkowianie wybrali w ramach budżetu obywatelskiego 2017. To był już drugi przetarg. Pierwszy został unieważniony ponieważ firmy zaproponowały ceny dużo większe od tej, którą miasto zaplanowało wydać na inwestycję.

Ponowna procedura przyniosła rozstrzygnięcie. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Zbigniew Kaźmierczak.
Zgodnie z założeniem zwycięskiego projektu obywatelskiego nierówne betonowe płyty, stanowiące wjazd do posesji, zostaną zastąpione kostką brukową. Zwiększy się także liczba miejsc parkingowych o kolejnych dziesięć, wykonanych z płyt ażurowych.
Na nowej drodze pojawi się oznakowanie pionowe i poziome a całość inwestycji zwieńczy uporządkowanie terenów zielonych.
Wykonawca na realizację robót drogowych będzie miał dwa miesiące od dnia podpisania umowy, zaś na urządzenie zieleni wykonawca otrzyma czas do końca kwietnia 2018 roku. Koszt inwestycji to blisko 100 tys. zł.
← powrót