Podziękowania za edukację młodzieży

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
zdjęcie
14 października w całym kraju obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Piotrkowskie obchody „Dnia Nauczyciela” zorganizowano w czwartek (19.10) w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Spotkanie było świetną okazją do podziękowania nauczycielom za ich odpowiedzialną pracę, wkład i poświęcenie w wychowaniu i edukacji dzieci i młodzieży.

- Za nami ponad miesiąc nowego roku szkolnego, który jest wyjątkowy nie tylko ze względu na jubileusz 800-lecia miasta, ale jesteśmy w trakcie pierwszego roku wprowadzania reformy edukacji – mówił prezydent Krzysztof Chojniak.
- Jest to dobry moment, aby podziękować zarówno dyrektorom, nauczycielom, pracownikom oświaty i związkom zawodowym za współpracę przy wdrażaniu reformy. Dzięki Państwa elastyczności mogliśmy bardzo dobrze przygotować się do roku szkolnego – podsumował prezydent po czym wręczył listy gratulacyjne.

Nagrody Prezydenta Miasta otrzymało 46 pedagogów i 36 pracowników administracji i obsługi. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z dzisiejszej uroczystości.
 
← powrót