Dzisiaj: Poniedziałek 16 września 2019

Ostatnie zapisy na półmaraton

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
zdjęcie
Niecały miesiąc pozostał do jubileuszowego V Nocnego Piotrkowskiego Półmaratonu Wielu Kultur. W tym roku uliczny bieg odbędzie się 21 czerwca. Pozostały ostatnie wolne miejsca.
 
Podobnie jak w ubiegłym roku organizatorzy przygotowali dwa dystanse: klasyczny półmaraton oraz ćwierćpółmaraton. Trasa powiedzie przez centrum miasta oraz zabytkowe uliczki Starówki. Zawodnicy przebiegną m.in. przez Al. Kopernika i Piłsudskiego, ul. Słowackiego, POW, Sienkiewicza i Jerozolimską, a także Rynek Trybunalski.
- Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem lub w swoim planie biegowym mają krótszy start przygotowaliśmy dystans około pięciu kilometrów – opowiada Leszek Heinzel, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji dodając, że w tym przypadku zawodnicy będą mieli do pokonania jedną pętlę.

Półmaraton liczbą swoich uczestników co roku nawiązuje do urodzin miasta, dlatego w tym roku na bieg może zapisać się 802 uczestników. Z kolei w przypadku krótszego dystansu limit zawodników wynosi 150 osób.
- W tym roku bieg cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Start w półmaratonie poprzez wpłatę wpisowego potwierdziło już ponad 776 osób - podkreśla dyrekor Heinzel.

Zapisy na półmaraton wystartowały 1 stycznia i prowadzone są TUTAJ. Zapraszamy także na oficjalną stronę internetową biegu www.polmaratonpiotrkowski.pl. Tutaj biegacze znajdą szczegółowe informacje dotyczące m.in. trasy oraz przygotowań do półmaratonu.
Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji imprezy można zobaczyć TUTAJ.
← powrót