Obywatelskie boiska w przyszłym roku

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
zdjęcie
Modernizacje trzech boisk w ramach budżetu obywatelskiego 2017 zostaną wykonane w przyszłym roku. Ma to związek z odmową podpisania umowy przez wykonawcę.
W ubiegłorocznym głosowaniu piotrkowianie zdecydowali, że w ramach budżetu obywatelskiego 2017 wykonane zostaną modernizacje boisk przy Szkole Podstawowej nr 5 oraz Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i 2.

Place do gry miały zyskać gumową bezpieczną nawierzchnie oraz umożliwiać rozgrywki w różnych grach zespołowych. Niestety z powodów proceduralnych inwestycje trzeba przesunąć.
- Przeprowadziliśmy procedurę przetargową, a następnie wyłoniliśmy zwycięzcę. Niestety firma, która wygrała przetarg odmówiła podpisania umowy. Z tego powodu inwestycje musimy zrealizować w przyszłym roku – relacjonują magistraccy urzędnicy.

Czwartą inwestycją w ramach budżetu obywatelskiego 2017 jest budowa wjazdu z ul. Łódzkiej na teren osiedla Łódzka-Sadowa.
W tym przypadku procedura przetargowa jest na końcowym etapie, a więcej o tej inwestycji wkrótce na www.piotrkow.pl.

Przypomnijmy, że znamy już także zwycięzców budżetu obywatelskiego 2018. Więcej o przyszłorocznych inwestycjach można przeczytać TUTAJ.
← powrót