Niespodzianka na ślubowanie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
zdjęcie
Wyjątkową niespodziankę od miasta na ślubowanie otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3. Prezydent Krzysztof Chojniak zapowiedział realizację inwestycji „Pocałuj i jedź”.
Uroczystość ślubowania pierwszaków w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się we wtorkowe (24.10) popołudnie. Nowi uczniowie przez pierwszy miesiąc roku szkolnego pilnie przygotowywali się do roli ucznia. Podczas ślubowania pełni radości i zapału powtarzali, że będą dobrymi i pilnymi uczniami. Nie zabrakło rymowanek, wierszyków i wesołych piosenek.
Po ślubowaniu wszystkich maluchów na uczniów pasowała dyrektor placówki Izabela Winiarska.

Wśród zaproszonych na ślubowanie gości był także prezydent Krzysztof Chojniak, który dla dyrekcji placówki, rodziców i uczniów miał bardzo miłą niespodziankę.
- Do budżetu obywatelskiego 2018 dyrekcja zgłosiła projekt „Pocałuj i jedź” zakładający budowę zatoki postojowej dla rodziców przywożących i odbierających dzieci ze szkoły. W swoim rejonie zajął on drugie miejsce, ale zdobył bardzo dużą liczbę głosów. Biorąc pod uwagę tak duże poparcie dla tej inwestycji zdecydowaliśmy o wpisaniu jej do przyszłorocznego budżetu i realizacji w 2018 roku – zapowiedział prezydent Krzysztof Chojniak.

Dla najmłodszych nie zabrakło także innych prezentów z okazji ślubowania, a największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście słodkości.
 
← powrót