Mistrzostwa z jednym brązem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
zdjęcie
W sobotę (4.11) w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach w Stylu Klasycznym. Z jednym medalem rywalizację zakończyły zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego.
To była najważniejsza impreza w sezonie dla zawodniczek w tej kategorii wiekowej i zarazem pierwsze mistrzostwa młodziczek, które zorganizowano w Piotrkowie Trybunalskim. W naszym mieście gości powitał wiceprezydent Andrzej Kacperek.
- Piotrków Trybunalski to miasto, które obchodzi w tym roku 800-lecie istnienia. To także miasto mające ogromne tradycje sportowe, szczególnie w zapasach. AKS Madej Wrestling Team jest mistrzem KLZ, a piotrkowianin Mateusz Bernatek jest naszą największą nadzieją na medal Igrzysk Olimpijski w Tokio – mówił wiceprezydent Kacperek, który życzył zawodniczkom takiej drogi kariery, którą przebył piotrkowski mistrz.

W rywalizacji udział wzięła ponad setka zawodniczek z całej Polski. Najlepiej z piotrkowskich zapaśniczek spisała się Nikoletta Szewczuk. Piotrkowianka wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej 44 kg. Ze swojego występu zawodniczka nie była do końca zadowolona.
- Liczyłam na wywalczenie złotego medalu. Niestety półfinałowa walka nie potoczyła się tak jak planowałam. Wiem, że stać mnie na więcej – mówiła tuż po zakończeniu rywalizacji Nikoletta Szewczuk.

Nagrody i medale dla najlepszych zawodniczek wręczyli wiceprezydent Andrzej Kacperek oraz Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński.
← powrót