Mieszkania dla młodych zgodnie z planem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
zdjęcie
Mimo zimowej aury prace przy budowie kamienicy i oficyny przy ul. Garncarskiej 6/8 nie zwalniają tempa. W nowo powstających budynkach zamieszka 15 młodych małżeństw.
- Obecna temperatura pozwala na kontynuowanie robót przy budowie kolejnych pięter bloków, także żadne terminy nie są zagrożone – opisują piotrkowscy urzędnicy i dodają.
- Budowlańcy nie tylko postawią bloki, ale wykończą lokale „pod klucz” oraz zagospodarują teren wokół kamienic, gdzie pojawią się trawniki, elementy małej architektury oraz parking.
W kamienicy znajdzie się dziewięć mieszkań, natomiast w oficynie sześć. Oddanie do użytku budynków planowane jest jesienią 2018 roku. Trwająca inwestycja jest częścią projektu Młode Stare Miasto, który zakłada powstanie na Podzamczu mieszkań dla młodych rodzin.

To nie jedyne nowe mieszkania, które niebawem pojawią się na Podzamczu. Miasto przygotowuje się do postawienia kolejnej kamienicy przy skrzyżowaniu ul. Jerozolimskiej i Starowarszawskiej, gdzie obecnie znajdują się budynki wyłączone z użytkowania. Dokładnie powstanie tutaj 31 mieszkań. Ponadto Wyremontowanych zostanie 10 kamienic wraz z podwórzami zlokalizowanych wzdłuż ulic Garncarskiej, Zamurowej, Starowarszawskiej i Wojska Polskiego.
← powrót