Kostromska z nakładką

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
zdjęcie
Kolejny odcinek ulicy Kostromskiej przeszedł remont. Tym razem drogowcy zdarli stary asfalt i w to miejsce ułożyli nakładkę na odcinku od Limbowej do Wojska Polskiego.
Prace na ulicy Kostromskiej prowadzone są od ubiegłego roku. W pierwszej kolejności kompleksowo przebudowano odcinek od ulicy Modrzewskiego do Wojska Polskiego. Najważniejszym etapem wykonanych robót na tym fragmencie była budowa nowego ronda, które powstało przy skrzyżowaniu z ulicą Polną. Oprócz prac przy rondzie inwestycja objęła także modernizację chodnika, ścieżki rowerowej i jezdni.
W samej końcówce roku sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły położyć nakładkę asfaltową na odcinku od ronda św. Faustyny do ul. Limbowej. 
- Prace na ulicy Kostromskiej kontynuujemy również w tym roku – mówi wiceprezydent Adam Karzewnik. 
W ostatnich dniach remont przeszedł kolejny odcinek, od Wojska Polskiego do Limbowej. Tutaj również zerwano zużyty asfalt i w to miejsce ułożono dywanik. 
- Dzięki wykonaniu wspomnianych trzech inwestycji znacząco poprawiliśmy bezpieczeństwo oraz komfort jazdy na około półtorakilometrowym odcinku drogi – podsumowuje wiceprezydent.
← powrót