Kandy z prestiżowym wyróżnieniem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
zdjęcie
Piotrkowska firma Kandy zajmująca się produkcją wyrobów dla przemysłu spożywczego została uhonorowana Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu.
To prestiżowe wyróżnienie przeznawane jest przez Business Center Club – największą w Polsce organizację prywatnych przedsiębiorców. Uroczysta gala, podczas której firma otrzymała statuetkę odbyła się w Warszawie w Teatrze Wielkim.

Jury konkursowe brało pod uwagę wskaźniki ekonomiczne, jakość i nowoczesność produktów, poziom inwestycji, działalność charytatywną dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.
- Znaleźliśmy się w gronie najlepszych przedsiębiorstw w kraju. To dla nas wielkie wyróżnienie oraz powód do dumy. Wierzymy, że firma obrała słuszny kierunek rozwoju, a współpraca z nami będzie wciąż dostarczała wszystkim satysfakcji – podkreśla Stanisław Socik, prezes firmy Kandy.

Firma Kandy zajmuje się produkcją owocowych i kremowych komponentów dla cukiernictwa, lodziarstwa i mleczarstwa.
Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu to kolejne wyróżnienie, jakie w ostatnich latach otrzymało piotrkowskie przedsiębiorstwo. W 2016 r. Kandy została uhonorowana Medalem Europejskim.
← powrót