Dzisiaj: Piątek 22 marca 2019

Kamienica pnie się w górę

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
zdjęcie
Coraz wyraźniejszych kształtów nabiera kamienica powstająca u zbiegu ulic Jerozolimskiej i Starowarszawskiej. Obecnie trwają prace przy budowie trzeciej kondygnacji.
31 rodzin zamieszka w nowej kamienicy, która powstaje przy skrzyżowaniu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej. Budynek jest realizowany w formule Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

W kamienicy znajdą się 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania, które będą mieć powierzchnię od 36 do 65 metrów kwadratowych. Na parterze powstaną mieszkania dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz trzy lokale usługowe. Budynek będzie ogrzewany poprzez miejską sieć ciepłowniczą, będzie również posiadał wewnętrzy parking.

- Mamy jeszcze ostatnie wolne lokale, więc zainteresowanych zamieszkaniem na Podzamczu zapraszamy do siedziby TBS przy al. 3-go Maja 31 – zaprasza Elżbieta Sapińska, prezes TBS i dodaje.
- Mieszkania zostaną wyposażone „pod klucz”, tzn. oddane z pełnym wyposażeniem łazienek i kuchni, a przyszli najemcy będą mieli możliwość wyboru glazury, terrakoty i paneli podłogowych.

Budowa przebiega zgodnie z planem i jak poinformował wykonawca inwestycji jeszcze w tym roku budynek ma być gotowy w stanie surowym zamkniętym. Parter oraz pierwsze piętro budynku są już gotowe, a budowlańcy rozpoczęli budowę trzeciej kondygnacji.
Następnie będą prowadzone prace wykończeniowe wewnątrz budynku, a lokatorzy wprowadzą się w drugiej połowie 2019 rok.
← powrót