Jesteśmy "Przyjazną Gminą 2017"!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
zdjęcie
Piotrków Trybunalski z tytułem "Przyjazna Gmina 2017". Nagrodę wręczono na konferencji pokongresowej "Kongresu Turystyki Polskiej" w Świdnicy.
Nasze miasto po raz trzeci z rzędu odznaczono tytułem "Przyjazna Gmina" przyznawanego przez prestiżowe czasopismo „Forum Biznesu”. 
- Piotrków Trybunalski to gmina wyjątkowo przyjazna zarówno dla turystów, jak i przedsiębiorców i mieszkańców miasta, Do tego otrzymuje nagrodę w roku wyjątkowego jubileuszu, obchodzi bowiem swoje 800-lecie - komentowali organizatorzy rankingu wręczając pamiątkową statuetkę i dyplom prezydentowi Krzysztofowi Chojniakowi.

- Jesteśmy miastem wielkich tradycji. To u nas tworzył się polski dwuizbowy parlamentaryzm i obradowały Trybunały Koronne, najwyższe sądy w ówczesnym państwie polskim. Jesteśmy miastem, które nie zapomina o teraźniejszości i przyszłości. Dzięki wielu miejskim inwestycjom zachęcamy przedsiębiorców do lokowania u nas własnego kapitału. W ten sposób tworzone są kolejne miejsca pracy i stajemy się m.in. jednym z najważniejszych ośrodków przemysłu precyzyjnego w Polsce - mówił prezydent.

Jak czytamy na stronie internetowej Forum Biznesu celem konkursu "Przyjazna Gmina" jest wyłonienie najlepszych samorządów w Polsce, promocja i wspieranie sprawdzonych rozwiązań oraz nowych projektów w zakresie gospodarczym, społecznym, ekologicznym, turystyczno-przyrodniczym i historyczno-kulturowym.
← powrót