Głosujmy na zawodnika AKS

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
zdjęcie
Magomedmurad Gadżijew, zawodnik AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w dwudziestce nominowanych na Najlepszego Sportowca Polski 2017 w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Zachęcamy do oddawania głosów na piotrkowskiego zapaśnika.
Po raz kolejny czytelnicy Przeglądu Sportowego i widzowie Telewizji Polsat, wybierają  Najlepszego Sportowca Polski 2017. W tym roku w dwudziestce nominowanych sportowców, znalazł się piotrkowski zapaśnik, Magomedmurad Gadżijew, obecny Wicemistrz Świata oraz Europy w stylu wolnym.
- Murad to wielki wojownik i człowiek o wielkim sercu, który od 2017 roku, jako zawodnik AKS Madej Wrestling Team, dumnie reprezentuje nasze miasto na arenie europejskiej i międzynarodowej. Tegoroczne sukcesy Murada potwierdzają jego sportową klasę, i jak on sam zapewnia, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa – mówi Michał Jaworski, trener AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski i zachęca do oddawania głosów na reprezentanta naszego kraju.

Każdy, kto chce oddać swój głos na piotrkowskiego zawodnika może to uczynić do 5 stycznia 2018 roku za pośrednictwem stron www.plebiscyt.przegladsportowy.pl oraz www.polsatsport.pl (raz na 24 godziny) oraz do 6 stycznia 2018 roku za pomocą sms, wysyłając wiadomość tekstową pod numer Premium SMS 7232 o treści 4.
Dodatkowo istnieje możliwość głosowania za pomocą kuponów z Przeglądu Sportowego oraz Faktu (od 23 grudnia 2017 r.).
Szczegóły głosowania w regulaminie na stronie www.plebiscyt.przegladsportowy.pl.
← powrót