"Gawędy o ulicach i placach" - promocja książki

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
zdjęcie
„Znam takie miejsca ... gawędy o ulicach i placach Piotrkowa Trybunalskiego” - to tytuł najnowszej książki autorstwa Pawła Kendry i Agnieszki Bednarskiej – Smugi. Promocja publikacji odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, we wtorek (19.12).
 
„Znam takie miejsca…” to kolejna publikacja o dziejach Piotrkowa Trybunalskiego, wydana w wyjątkowym dla miasta momencie – w jubileuszowym roku 800- lecia.

- Książka powstała w oparciu o informacje gromadzone przez piotrkowskiego przewodnika miejskiego Pawła Kendrę - opowiada Renata Wojtczak, dyrektor MBP, podkreślając że głównym zadaniem publikacji jest zachęcenie czytelników do samodzielnego poznawania przeszłości Piotrkowa Trybunalskiego poprzez spacerowanie jego ulicami w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych.
Cennym uzupełnieniem informacji o ulicach i placach jest ich wykaz, który opracowała Agnieszka Bednarska-Smuga. W publikacji zamieszczono spis nazw ulic, placów, skwerów i rond - sporządzony na dzień 1 września 2017 roku.
Rozpoczęcie spotkania o godz. 17.00, w czytelni dla dorosłych MBP.

Książka powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację projektu „800-lecie Piotrkowa Trybunalskiego 1217-2017”. Współorganizatorem obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego jest Muzeum Historii Polski.
← powrót