Festyn „Budowlanki” z Reymontem w tle

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
zdjęcie
„Budowlanka bawi Reymontem” to tytuł festynu organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3. Impreza odbędzie się w piątek (20.10) w parku im. ks. Józefa Poniatowskiego.
W związku z obchodami 800-lecia miasta i 60-lecia istnienia ZSP i PO-W społeczność szkolna „Budowlanki” przygotowała otwartą imprezę plenerową z elementami edukacyjnymi. Zabawa skierowana jest do wszystkich mieszkańców Piotrkowa, w tym głównie do młodzieży szkolnej.

Podczas imprezy zostaną przeprowadzone gry terenowe: branżowa i reymontowska oraz wielki test wiedzy o Reymoncie, nie zabraknie także innych gier, zabaw i konkursów.
- Celem spotkania będzie przede wszystkim integracja mieszkańców, a także wsparcie szkolnictwa zawodowego - opowiada Edyta Wiernicka, dyrektor ZSP i PO-W, przybliżając szczegóły.
- Dzięki przygotowanym stacjom uczenia się, w których zostaną zaprezentowane zawody przyszłości, wszyscy bez względu na wiek, będą mogli przez zabawę poznać tajniki i specyfikę pracy w danym zawodzie.

Impreza odbędzie się w godz. 12.00-17.00.
Na wszystkich uczestników będą czekały wyjątkowe upominki i gorący poczęstunek, a przede wszystkim świetna zabawa. Zaplanowano także element artystyczny, którym będzie występu zespołu „TEMBR”.
← powrót