Dzieci obdarowane sprzętem sportowym

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
zdjęcie
18 kompletów strojów sportowych do gry w piłkę nożną trafiło do dzieci z piotrkowskiego Pogotowia Opiekuńczego i Domu Dziecka. Prezenty ufundowała polonijna organizacja "Love Dance Help".
Organizacja "Love Dance Help" powstała 4 lata temu w Norwegii. Jej członkowie mieszkają w Oslo i okolicach, a połączyła ich pasja do tańca oraz chęć pomagania drugiemu człowiekowi. LDH obecnie jest jedną z największych i najprężniej działających organizacji polonijnych w Norwegii.
- Organizujemy turnieje sportowe oraz taneczne, podczas których zbieramy pieniądze na zakup strojów piłkarskich dla dzieci z domów dziecka w Polsce. Tym razem pomoc kierujemy do placówek z województwa łódzkiego. Sprzęt sportowy trafi do prawie 100 dzieci z Bełchatowa, Zduńskiej Woli, Piotrkowa oraz Łodzi – opowiadał Dominik Cybulski współzałożyciel Love Dance Help.

W środę (24.04) członkowie LDH pojawili się w Piotrkowie Trybunalskim, aby wspólnie z wiceprezydentem Andrzejem Kacperkiem spotkać się  z podopiecznymi Pogotowia Opiekuńczego i Domu Dziecka.
- Podopieczni Pogotowia Opiekuńczego otrzymali 12 kompletów piłkarskich, w skład których weszły: buty, bluzy, koszulki, spodenki, getry oraz ochraniacze, zaś podopiecznym Domu Dziecka ufundowaliśmy sześć koszulek – mówił przed przekazaniem sprzętu Michał Przybylski.

Podczas wręczenia strojów dzieci nie kryły radości z otrzymanych prezentów, a na koniec odbył się mecz, podczas którego młodzi piłkarze mogli wypróbować na boisku nowy sprzęt sportowy.
 

Film źródło: https://www.facebook.com/lovedancehelp
← powrót