Cmentarna przyśpiesza

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
zdjęcie
Tempa nabrały prace modernizacyjne na ul. Cmentarnej. Droga została zamknięta dla ruchu, co umożliwiło rozpoczęcie kolejnych etapów przebudowy.
Otwarcie dla ruchu ul. Spacerowej pozwoliło na rozwinięcie zakresu prac na ul. Cmentarnej. Drogowcy, którzy do tej pory pracowali tylko przy chodnikach, wkroczyli już także na jezdnię.
- Do czasu zakończenia inwestycji droga będzie zamknięta dla ruchu – informują magistraccy urzędnicy zapewniając, że prace będą tak skoordynowane, aby przez cały czas trwania inwestycji mogły odbywać się uroczystości pogrzebowe, a mieszkańcy mieli dostęp do bramy cmentarza.

Tegoroczna  inwestycja to kontynuacja ubiegłorocznych prac. Wówczas przebudowano odcinek od ul. Wojska Polskiego do mostu na Strawie. W najbliższych tygodniach nową jakość zyska część od mostu do ul. Partyzantów.
Zakres robót jest analogiczny do pierwszego etapu inwestycji. Wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, przebudowany wodociąg i kanalizacja sanitarna oraz wykonane prace elektryczne. Jezdnie pokryje asfalt, zaś chodniki i zjazdy kostka brukowa. Całość prac uzupełni oświetlenie LED, elementy małej architektury oraz nasadzenia zieleni.
Inwestycja ma się zakończyć kilka dni przed uroczystością Wszystkich Świętych.
← powrót