Chcą mieszkać na Podzamczu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
zdjęcie
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w kamienicy, która powstanie przy skrzyżowaniu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej. Dziś (6.12) wystartował nabór na lokale.
Budynek będzie realizowany w formule Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Od środy (6.12) można zapisywać się na jeden z 31 lokali, które powstaną w kamienicy.
- Zainteresowanie zamieszkaniem na Podzamczu jest bardzo duże. Ludzie już od dwóch dni ustawiali się w kolejce po rezerwację mieszkania – opowiada Elżbieta Sapińska, prezes TBS zapraszając zainteresowanych zamieszkaniem na Podzamczu do siedziby TBS przy al. 3-go Maja 31.

Kamienica przy skrzyżowaniu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej będzie nowym budynkiem, który powstanie w miejsce znajdujących się tam obecnie pustostanów. W kamienicy znajdą są 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania, które będą mieć powierzchnię od 35 do 65 metrów kwadratowych. Budynek będzie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej, a inwestycja obejmie również budowę wewnętrznego parkingu.
Na parterze znajdą się mieszkania dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz trzy lokale usługowe.

To kolejna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez miasto na Podzamczu. Przy ul. Garncarskiej trwa budowa kamienicy i oficyny, w której zamieszka 15 rodzin. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.
← powrót