„Bartek” z nowym oddziałem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
zdjęcie
„Promyk” tak nazywa się nowopowstały oddział Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej „Bartek”. Trwają już zapisy dzieci.
Świetlica znajdzie się przy ul. Wojska Polskiego 54. W nowo wyremontowanym i adaptowanym na potrzeby placówki lokalu o powierzchni  ponad stu metrów kwadratowych czekają na dzieci przestronne, kolorowe i przytulne pomieszczenia.
Nowa placówka przyjmie około 40 dzieci w wieku od 5 do 16 lat.
 
- Zapisy do placówki już trwają.  Nasi podopieczni będą mogli u nas spędzać atrakcyjnie czas wolny, otrzymać pomoc w odrabianiu zadanych prac szkolnych, uczestniczyć w ciekawych zajęciach, skorzystać z profesjonalnego wsparcia, a także skonsumować posiłek – opowiada Bożenna Walczak, dyrektor świetlicy, zapraszając także rodziców dzieci na konsultacje ze specjalistami placówki: pedagogiem, psychologiem oraz pracownikiem socjalnym.
 
Nowy oddział „Bartka” powstał w ramach miejskiego projektu „Razem możemy więcej”, na który miasto pozyskało ponad milion złotych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Część tego dofinansowania została przeznaczona m.in. na wyposażenie lokalu placówki w nowe meble, pomoce dydaktyczne, przybory i sprzęt do zabaw i gier oraz prowadzenia różnorodnych zajęć tematycznych.
Oficjalne otwarcie "Promyka" zaplanowano jeszcze w tym roku.
← powrót